85 можливостей фінансування для стартапів

Все про фінансування стартапів в одному місці.

Investors Book 2021  – це новий ресурс, де знаходиться уся необхідна інформація про можливості  фінансування стартапів в Україні.

Мінцифра спільно з партнерами випустили найбільший в Україні цифровий каталог Investors Book 2021 із можливостями фандрейзингу для стартапів. У ньому зібрано 85 венчурних фондів, бізнес-янголів, акселераторів та інкубаторів, зацікавлених у підтримці українського IT-сектора.

Уся інформація, що міститься в Investors Book 2021, була надана учасниками ринку. Користувачі зможуть дізнатися, у якій галузі працюють учасники каталогу, які обсяги фінансування надають, які проєкти та на якій стадії підтримують.

Investors Book 2021 року — найбільше оновлення каталогу з 2017 року, коли вийшов його перший примірник. Оновлене видання містить вдвічі більше учасників. Окрім України, у каталозі представлені фонди та індивідуальні інвестори зі США, Польщі, країн Балтії, Нідерландів, Туреччини, Казахстану, Вірменії, Великої Британії, Іспанії, Швейцарії. Сукупна кількість проєктів у портфоліо учасників — понад 3000.

Інвестори надають фінансування як на ранніх стадіях, так і на більш пізніх. Investors Book 2021 відкриє багатьом стартапам доступ до фінансування на ранніх стадіях. Замість тривалого пошуку — швидкий вибір із сотень наявних можливостей та більше шансів на успіх проєкту.

Ознайомитися з каталогом Investors book 2021 можна за посиланням investorsbook.uvca.eu.

Ініціатива Investors Book 2021 реалізується Українською асоціацією венчурного та приватного капіталу (UVCA) та Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ) у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України.

Для довідки: “Стартап” – це бізнес-ідея, яка потребує розвитку та просування, але її творці поки зайняті дослідженнями ринку і пошуком коштів для її реалізації. Іноді стартапами називають компанії, які збираються запропонувати споживачам інноваційні товари і послуги, але в цей час знаходяться в процесі пошуку відповідних бізнес-технологій та фінансової підтримки. Майбутнє таких компаній виглядає невизначеним. От тому і необхідне фінансування стартапів.

Якщо вам бракує знань з оформлення проєктних пропозицій до грантодавців – рекомендуємо пройти навчання в Школі з написання грантових проєктів ЧАС ЗМІН!