ДО 380 000 000 ГРН – СУБГРАНТИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «ПІДТРИМКА ММСП ЗЕРНОВОГО НАПРЯМКУ В ЗБІЛЬШЕННІ ПОТУЖНОСТЕЙ ЗБЕРІГАННЯ ТА СУШКИ ЗЕРНА»

КОЛИ: не пізніше 18:00 за Київським часом 12 червня 2023 р.

ДЕ: вся Україна,  за виключенням тимчасово окупованих територій

ГАЛУЗІ: агро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Передбачається, що кінцевими бенефіціарами будуть ММСП, відомості про яких внесені до Державного аграрного реєстру, які є виробниками сільськогосподарської продукції і відповідають наступним критеріям (дивіться у повному описі технічного завдання).

Проект АГРО заохочує подання заявок від організацій, які відповідають вищезазначеним критеріям прийнятності та демонструють наступне:

  • Заявники повинні підпадати під визначення малих і середніх підприємств відповідно до критеріїв, повністю описаних у таблиці в технічному завданні.

  • Заявниками можуть бути суб’єкти підприємницької діяльності, що офіційно зареєстровані в Україні, засновані та визнані відповідними органами влади України, відповідно до українського законодавства та усіх вимог цивільного права та Податкового кодексу, які надають послуги з доробки та зберігання сільськогосподарської продукції і мають досвід господарської діяльності не менше 5 років.

  • Наявність у заявника вже існуючих елеваторних, зерноочисних або сушильних потужностей.

  • Звертаємо увагу, що АГРО не зможе підтримувати заявки підприємств, об’єкти яких на момент розгляду заявки розташовані ближче 50 км до лінії зіткнення (бойових дій).

  • Співфінансування заявника повинно бути не менше 50%. У разі присудження субгранту заявник повинен надати документацію, яка свідчить про його внесок. Внесок заявника – це спосіб заохочення успішного завершення діяльності отримувача субгранту. До внесків заявника відноситься фінансування витрат діяльності у грошовій або натуральній формі, яке отримане не у рамках субгрантової підтримки Проекту АГРО, а надається заявником або іншими донорськими організаціями, такими як міжнародні громадські організації, уряди іноземних держав, місцеві та міжнародні організації, приватні організації та/або приватні особи.

  • Співфінансування субреципієнта не включає фінансування, отримане в рамках інших проектів USAID.

  • Наявність розробленої проектної документації із розділом (ОВНС), спрямування проекту на впровадження енергоефективних технологій, розміщення потужностей в безпосередній близькості до кордону з країнами Європейського Союзу, особливо розташування елеваторних потужностей біля колій європейського типу, буде додатковими перевагами.

На додаток до вище викладеного:

  • Заявники можуть подавати тільки одну заявку від однієї організації за цим РПЗ.

  • Заявники повинні продемонструвати раціональне управління у формі фінансової, адміністративної та технічної стратегії та процедур і представити систему внутрішнього контролю, що захищає активи, запобігає шахрайству, розтратам і зловживанням, а також сприяє досягненню цілей і завдань програми. Перш ніж укласти договір субгранту, проект АГРО оцінить цю здатність.

  • Перед укладенням договору субгранту заявники повинні підписати необхідні засвідчення та гарантії. Засвідчення та гарантії додаються до цього РПЗ (Додаток D). Проект АГРО переглядатиме їх разом із заявниками.

  • Для будь-якого договору субгранту, що стане результатом цього запиту, крім субгрантів у негрошовій формі, вартість якого дорівнюватиме або перевищуватиме 30,000 дол. США, при укладенні договору субреципієнти повинні будуть надати Унікальний Ідентифікаційний Номер Суб’єкта (UEI). Якщо заявник вже має номер UEI, його необхідно вказати у заявці. В іншому випадку, заявникам слід отримати номер UEI до надання їм субгранту. Проект АГРО надаватиме успішним заявникам підтримку при проходженні цієї процедури.

  • У договорах субгранту субреципієнтам треба враховувати міркування гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI), зокрема, ціль рівної участі у всіх заходах чоловіків і жінок.

  • За необхідності, субреципієнти повинні дотримуватися погоджених вимог плану маркування та стратегії брендингу проекту АГРО. Проект АГРО працюватиме з успішним субреципієнтом щоб розробити план маркування та брендингу, який буде включений до договору субгранту у вигляді додатка.

  • За необхідності, субреципієнти повинні надати план моніторингу, екологічної оцінки та пом’якшення наслідків впливу на довкілля згідно з природоохоронними нормами USAID і вимогами Первинної екологічної оцінки (ПЕО) проекту АГРО.

  • Конфесійні та суспільні групи матимуть рівні можливості отримання фінансування відповідно до інструкцій, викладених у документі ADS 303.3.28, за винятком тих конфесійних організацій, що мають дискримінаційні або релігійні цілі, а основна мета їхнього субгранту має релігійний характер.

Проект АГРО заохочує до подання заявок організації, які відповідають вищезазначеним критеріям.

Можливості

Діяльність цієї субгрантової програми допоможе українським суб’єктам підприємницької діяльності у наданні послуг ММСП у доробці, сушінні та/або зберіганні зерна.

Передбачається, що кошти субгранту будуть спрямовані на:

  • Закупівлю обладнання по доробці, сушінню та зберіганню зерна.

  • Закупівлю лабораторного обладнання для визначення якісних показників зерна.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ