КАТАЛОГ ФОНДІВ

Цей каталог фондів – це найповніше зібрання грантодавців та надавачів грошової й негрошової допомогти станом на 2022 рік.

Тут ви знайдете інформацію «хто» і «на що» дає безповоротні грантові ресурси. А також, ознайомитеся з конкретними донорами, які дають  гранти в розмірі від 1 000 у.о. до  3 000 000 у.о.

До того ж в каталозі сформовано перелік фінансових організацій, які надають інвестиції, експертну та консалтингову підтримку.

 

 

Цей каталог фондів – це актуальні грантові можливості для представників українського бізнесу, громадськості, органів місцевого самоврядування, медиків, освітян, науковців, дослідників тощо.

Тут ви знайдете перелік з декількох сотень фондів, грантових програм та фінансових організацій походженням не лише з України, а й з країн Європейського союзу, США, Канади, Швейцарії, Великобританії, Японії, Нової Зеландії тощо.

 

 

Цей каталог фондів – це зручний в користуванні перелік донорів. Він викладений в алфавітному порядку, де кожен фонд має стислий опис діяльності та пріоритетів, на які готовий виділити допомогу. Пошукач  одразу зможе розпізнати «свій» грант! 

Для зручності міститься пряме посилання на web-сайт установи. 

 

 

Цей каталог фондів підготували експерти з залучення грантових ресурсів консалтингової компанії “Центр розвитку “ЧАС ЗМІН” 

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Після оплати та заповнення реєстраційної форми Каталог надійде Вам на вказану електронну адресу протягом 12 годин.

 

 

У Києві можна скористатися онлайн-сервісами для пошуку роботиОтримати Каталог фондів та вибрати актуальний грантовий конкурс – це перший крок до отримання гранту.

Залишився ще один крок: якісно розробити грантову заявку, щоб мати високі шанси перемогти у грантовому конкурсі та  отримати грант. 

Отже, запрошуємо пройти онлайн курс  “НАПИСАННЯ ГРАНТОВИХ ПРОЄКТІВ”. Це покрокова інструкція з написання грантових заявок та підготовки якісного грантового проєкту.  Деталі та реєстрація ТУТ

 

Файл:YouTube Logo 2017.svg — Википедия  ЧАС ЗМІН

На каналі розміщуються інтерв’ю з представниками фондів та донорських організацій про актуальні грантові можливості, а також рекомендації експертів на тему “Як отримати грант”. Переходь та підписуйся на YouTube-канал “ЧАС ЗМІН” ТУТ.