Школа PR і комунікації

Навчальні програми з PR і комунікацій в Центрі розвитку «ЧАС ЗМІН» націлені на оволодіння ефективними методами комунікації зі ЗМІ, складання PR стратегій.
Ви навчитеся розуміти поведінку журналістів ЗМІ, адаптовувати свої PR запити під їхні потреби, розробляти дієві комунікаційні стратегії та зможете швидко і ефективно застосувати отримані знання на практиці.
Ми зміцнюємо кожен пройдений програмний блок виконанням практичних завдань, розроблених на основі реальних бізнес-ситуацій.
Чому Школа PR та комунікацій:
  • Спеціально розроблені авторські програми навчання, завдяки яким ви: отримаєте системні знання щодо ефективного використання PR інструментів; освоїте методики стратегічного і тактичного планування комунікаційної діяльності компанії; ознайомитеся з ефективними ідеями і способами взаємодії зі ЗМІ на безоплатній основі; навчитеся успішно просувати свій бізнес в умовах кризи; відпрацюєте професійне мислення і закріпите навички за допомогою: розробки PR стратегії, моделювання робочих ситуацій, участі в ділових іграх, виконання практичних кейсів, аналізу проблемних моментів;
  • Наші тренери – практикуючі фахівці, що володіють багаторічним досвідом роботи в PR та комунікаціях. Поділяться з Вами успішним досвідом просування міжнародних і національних компаній;
  • Сертифікація учасників.
Школа PR І КОМУНІКАЦІЙ складається з трьох програм:
1. PR комунікації та PR стратегії
2. Робота зі ЗМІ та медіа планування
3. Копірайтинг для рекламних цілей

Програми тренінгів можуть бути адаптовані і доопрацьовані під індивідуальний запит

Записатися на навчання